11# Pondělní motivační citáty

11# Pondělní motivační citáty
4.8 (96.67%) [Hodnocení] Ohodnoť článek

Již přes dva měsíce vám každé pondělí přináším dávku motivačních citátů. Jsem nadšen z vašich reakcí na tyto motivační citáty a mohu vám slíbit, že je budu tvořit dále. Všichni se potřebujeme něčím “nadopovat“ a mně osobně motivační citáty a motivační videa velice pomáhají. Inspirujte se motivačními citáty na každý den. Věřím, že dnešní dávka motivačních citátů nakopne i vás! 

Motivační citáty pro tento týden:

,,Život je PREMIÉRA. Repríza už nebude!“
motivacni-citaty-11-1


,,Jediný limit jsi TY SÁM!“Motivační citáty - Jediný limit jsi ty sám


,,Straňte se lidí, kteří znevažují vaše sny. Malí lidé to vždycky dělají, ale opravdu velcí lidé ve vás vyvolají pocit, že i vy se dokážete stát velkými.“ – Mark Twain
Motivační citáty - Mark Twain

Doufám, že se vám tyto motivační citáty líbily. Už nyní se můžete těšit na další pondělí a další dávku motivace 🙂

Farkasová Kristina
Jsem autorkou projektu www.kouzelnavychova.cz a jsem živým důkazem toho, že i z toho nejnižšího dna je možné se odrazit a uspět. Byla jsem velmi negativní člověk s velkou dávkou zášti a závisti vůči ostatním, nyní ráda dodávám sílu a odvahu těm, kteří ji potřebují. Nesoudím rozhodnutí druhých a z chyb si beru ponaučení. Mám po svém boku to nejlepšího učitele, se kterým máme jedinou myšlenku a to je pomoci všem, kteří bloudí životem a trápí je jejich finanční situace. Společně věříme, že i TY můžeš dosáhnout finanční svobody, jen je potřeba začít. Jak na to? No přece BEZ výmluv!

One thought on “11# Pondělní motivační citáty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *