Prodej herního magazínu Herniště.cz

Herniště.cz - Herní magazín

Na portálů BEZvymluv.cz se snažíme, co nejvíce pomoci lidem v jejich startu s internetovým podnikáním. Na stránkách najdete vše, co potřebujete k úspěšnému podnikání na internetu, ale aby toho nebylo málo, připravili jsme si pro vás prodej našich zaběhlých webů s historií. Weby prodáváme, protože v současné době máme několik projektů, které vyžadují naše 100% úsilí. Těm starším už nemůžeme věnovat čas na to, aby vzkvétaly a proto budeme rádi, když web převezme někdo s dostatkem času na to se mu věnovat. Weby, které prodáváme, mají obrovský potenciál!

Dnes si představíme jeden ze série našich zaběhlých webů k prodeji. Jedná se o herní magazín Herniste.cz. Doména byla zaregistrována 23.07.2014 a má tedy dobrou historii. Web by spuštěn do plného provozu v listopadu 2015. Vyhledávače upřednostňují webové stránky s delší historií a tento web vám poskytne dobrou konkurenční výhodu. Postačí vám sledovat hry, které nabízejí affiliate partneři, aktualizovat obsah na stránkách a starat se o Facebook stránku.

Součástí prodeje je také facebook stránka Herniště.cz, která má 1100 fanoušků.

Historie návštěvnosti

Na stránce nebyla použita placená propagace, proto návštěvy nejsou nijak ohromující. V začátcích se lehce budovaly odkazy a přidávali se příspěvky na facebook (velmi zřídka, ale přidávaly). Jen toto stačilo k tomu, aby začali přicházet návštěvníci. I v současné době má web určitou stálou návštěvnost a vybudovanou solidní porci odkazů, která mu dodávají na kvalitě.

Na obrázku můžete vidět návštěvnost od 14.3.2015 do 4.1.2016.

Prodej herního magazínu Herniště.cz

Historie zisků

Monetizace stránek je z affiliate programů Affilnet a espolupráce. U těchto partnerů naleznete velké množství her, které často aktualizují. Z hlediska toho, že jsme propagaci stránek nevěnovali čas, tak je celkový zisk z webu Herniště.cz cca 5000 Kč. Samozřejmě, že nejvyšší zisky byly v období, kdy jsme přidali aspoň pár příspěvků na facebook.

My budeme rádi, když si stránky pořídíte a budete věnovat čas tomu, aby mohly stránky růst společně s Vámi. A s tím Vám můžeme pomoci my na našem portálu BEZvymluv.cz .

Výhody stránky Herniště.cz

  • Kvalitní jednoslovná a snadno zapamatovatelná doména
  • Krásný design
  • 1,5 let stáří domény (důležité pro vyhledávače)
  • Velké množství zpětných odkazů
  • Stálý návštěvníci
  • Velký potenciál
  • Facebook stránka s 1 100 fanoušky

Závěrem

Teď už je jen na Vás, zda chcete vstoupit do herního byznysu. Tento trh je velice velký a zájemců o hry stále přibývá. Pokud ano, tato stránka vám ušetří velké množství času, peněz a námahy při budování nového webu. Daruje vám výhodu před ostatními a vy se můžete věnovat především propagaci, které je v tomto oboru zábavná. A to hlavní – můžete začít ihned!

Cena: 8 000 Kč

V případě zájmu nás kontaktujte přes formulář, který je vidět na konci nebo na e-mail: podpora@bezvymluv.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva