Prodej půjčkové webové stránky Půjčkalusk.cz

Půjčkalusk.cz půkčkové webové stránky

Protože se na našem magazínu snažíme naučit začátečníky vydělávat peníze na internetu, přinášíme novinku na BEZvymluv.cz. Jedná se o prodej výdělečných webových stránek, kde i vy můžete ihned začít. V této fázi vám nabízíme, naše webové stránky, na které bohužel nemáme čas a především se zaměřujeme na jiná témata. Víme, že stránky mají obrovský potenciál, ale musí se na nich něco dít, což se v našem případě neděje.

„Pokud chcete vydělávat na internetu, pak máte dnes jedinečnou příležitost začít! Pokud opravdu chcete začít, zbavte se výmluv, strachu a začněte měnit svou finanční situaci.“

Nyní si představíme výdělečný projekt www.pujckalusk.cz, který má už 2 letou historii, doména byla zaregistrována – 04.11.2013. Nejedná se tedy o novou doménu, ale webové stránky což mají nějakou historii ,vyhledávače milují a upřednostňují takové stránky, před ostatními. Pokud tedy na stránky přidáte obsah a trošku se budete věnovat propagaci, pak může web získat nádherné místa ve vyhledávačích.

V začátcích se na web přiváděli odkazy a návštěvníci, což zapříčinilo, že web byl zhruba 3 měsíce na 3 místě na www.seznam.cz na klíčové slovo rychlá půjčka. V oné době tento web vydělával cca 8 000 Kč za měsíc. Rychlé půjčky jsou v dnešní době velice žádané, jelikož klient získá peníze do 24 hodin a vše vyřídí online z pohodlí domova. Webová stránka byla testována na čtyři různé půjčkové systémy a to Ferratum, Zaplo a Perfect Money, Profi Credit. Nejvíce se nám oplatily půjčky od Ferratum a Perfect Money, ale dnes to může být zcela jinak.

Můžeme doporučit tyto affiliate systémy

Historie návštěvnosti

Návštěvnost není nyní nijak vysoká, jelikož se na web téměř nesáhlo. Pouze se změnil vzhled stránek, který zvýšil ziskovost, ale bohužel jsme zapomněli zpět nasadit měřič návštěvnosti, proto nemáme výsledky od konce července. Na obrázku můžete vidět návštěvnost od 1.1.2015, kde si můžete prohlédnout další informace.

Půjčkalusk.cz návštěvnost

Historie zisků

 • Zaplo – 1 300 Kč
 • Ferratum – 22 820 Kč
 • Profi Credit – 10 254 Kč
 • Perfect Money – 17 100 Kč

Celkem vyděláno – 51 474 Kč

Půjčkalusk.cz - Zisky 1

Půjčkalusk.cz - Zisky 2

Jedná se o nádherný zisk ze stránky, za celou dobu, protože do stránek bylo investováno pouhých 1 600 Kč a leželi ladem bez propagace. Samozřejmě, jak se stránce věnoval čas, byli zisky vyšší, než když se na nich nic nedělo. Jelikož se jednalo o pasivní příjem, docela solidní zisk stránka přinesla. Možná si teď říkáte, proč se stránky zbavujeme. „Nestačí nám, když kape, ale chceme, aby pršelo?“

Ne! Chceme nabídnout začínajícím online podnikatelům, něco do startu, ale především u nás stránky spíše stárnou, protože se věnujeme jinému tématu a víme, že mohou pomoci i někomu jinému.

Výhody stránky www.pujckalusk.cz

 • Kvalitní jednoslovná a snadno zapamatovatelná doména
 • Dosahovala 3. Místa ve vyhledávači seznam.cz na hlavní klíčové slovo – rychlá půjčka
 • 2 leté stáří domény, které přidávají hodnotu především vyhledávače
 • Na stránku již chodí zákazníci, za které získáváte provize u Perfect Money 900 Kč za jednu nabídnutou půjčku
 • Investice – 1 600 Kč
 • Zisk – 51 474 Kč
 • Kvalitní design

Závěr

Nyní je už na vás, zda se chcete pustit do půjčkového oboru, pokud ano můžete využít jedinečné nabídky, kde můžete získat již zajetou půjčkovou webovou stránku s nádherným ziskem. Pokud tedy chcete začít vydělávat na internetu a máte dostatek peněz na investice, pak si pořiďte hotový web a můžete ihned začít.

Cena: 21 000 Kč

V případě zájmu nás kontaktujte přes formulář, který je vidět na konci nebo na e-mail:podpora@bezvymluv.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva