Cashback portál Plná peněženka RECENZE

Plná peněženka cashback portál se kterým jsem už ušetřil 8 000 Kč

Dobře je všem známo, že nám v dnešní době nikdo nic nedá zdarma. Avšak, pokud ale nevyužijete cashbackový portál s názvem Plná peněženka, který nabízí až 25% vrácení peněz z každé utracené částky v běžných obchodech, v nichž často nakupujete. Naše rodina si díky tomuto cachbackovému portálu za 2 roky přilepšila o téměř 8 000 Kč, a to bez jakéhokoli dalšího úsilí.

SKUTEČNĚ, JE TO VELMI JEDNODUCHÉ!

Cashback je služba oblíbená po mnoho let zejména v zahraničí, kde si získala srdce mnoha zákazníků. Někdo rád rozhazuje peníze, ale pak jsou tady lidé, kteří mají zájem své těžce vydělané peníze ochránit a hledají možnost, kde ušetřit. V dnešní době již nemusíte sbírat reklamní letáky a slevové kupóny (i ty přijdou vhod), stačí zná jen správné online nástroje. Nejenže ušetříte peníze, ale i čas, který je cennější.

Po dvou letech přišla doba, kdy mohu s klidným srdcem napsat recenzi k cashback portálu PLNÁ PENĚŽENKA, který dokáže skutečně ušetřit a jsem přesvědčen, že se nejedná o žádný podvod, kterými se internet jen hemží.

Získejte až 25% NAZPĚT z nákupu

Maximálně je možné ušetřit 25%. Z osobní praxe vím, že je to spíše průměrně od 2,5% až 5%.

ZDARMA a bez poplatků

Registrace a vedení účtu je zcela ZDARMA. Stačí se jen zaregistrovat a začít okamžitě využívat výhod.

NEZNÁMĚJŠÍ PRODEJCI u kterých ušetříte

Současně můžete ušetřit u 1223 obchodníků a mezi ty neznámější patří: Alza, Allegro, Booking, AliExpress, Temu, Lidl.

OVĚŘENÝ a známý cashback portál

CashBack portál funguje od roku 2012 a ušetřil uživatelům už přes 225 mil. Kč. Současně má Plná peněženka přes 990 000 uživatelů.

V první řadě si objasníme, co je to cashbackový portál

Plná peněženka - Nakupujte chytře a získejte část zpět

Cashback, neboli vrácení peněz, je oblíbená služba, která si získala srdce mnoha zákazníků po celém světě a konečně si těchto výhodu můžeme užívat i my. S příchodem internetové éry, kdy se nejen učíme a komunikujeme s přáteli, ale čím dál tím více i nakupujeme online. Nakupování přes internet je vyhledávané pro svou pohodlnost, rychlost a mnohdy cenovou výhodnost, a dnes díky cashbackovým portálům můžete něco i ušetřit při každém nákupu.

Systém cashback funguje jako jakýsi druh odložené slevy. Z každého nákup získáte zpět určitý procentuální podíl z ceny, což může představovat významnou úsporu, obzvláště při nákupech dražších věcí.

Některé portály nabízejí až 25 % zpět z původní ceny, což se může rychle sčítat, avšak průměrně se úspora pohybuje kolem 5%. Zmíněných 25% ušetříte pouze výjimečně, a to zejména u produktů s vysokou kupní cenou.

Komu se cashbackový portál vyplatí?

Cashbackový systém odměn je ideální pro každého, kdo chce ušetřit bez větší námahy a skutečně nemálo peněz ročně. Není potřeba být expertem na programování nebo marketingový specialista, abyste tomu porozuměli, stačí se seznámit s pravidly vybraného cashbackového portálu a začít nakupovat. Registrace je v 99% velmi snadná, rychlá a vyžaduje jen základní znalosti práce s počítačem. Pak už přes portál postačí přejít k vybranému prodejci a nakupit u něj.

Jaké výhody plná peněženka nabízí v podobě cashback?

Jak vznikla Plná peněženka cashback a v čem je výhodná?

Portál Plnápeněženka.cz poskytuje svoje cashback služby na českém trhu od roku 2012, původně jako projekt firmy OEMSI. V roce 2018 nastala k reorganizaci a Plná peněženka se stala součástí společnosti Prima Digital, a od té doby zaznamenává výrazný růst. K roku 2024 má Plnápeněženka.cz více než 980 tisíc registrovaných uživatelů a spolupracuje s více než 1220 obchodníky.

Celkově portál svým zákazníkům ušetřil už přes 224 milionů korun. Uplatnit cashbackové výhody můžete mezi obchody, kde mnoho z nás často nakupuje, jako je například Alza, AliExpress, Temu, Alegro, Booking.com, Dr. Max, Lidl, Slevomat, Sportisimo, Tchibo, Okay, Smarty a mnoho dalších. Aby toho nebylo málo, Plnápeněženka.cz nabízí rozsáhlé možnosti úspor i při offline nákupech.

VÝHODY

 • Maximální úspora – 25%
 • Průměrná úspora – 5%
 • Snadné získání pravidelných slev
 • Spousta velmi často využívaných obchodníků
 • Stále se rozšiřující nabídka obchodníků
 • Nástroj „lištiška“ se kterou nezapomene ušetřit
 • Věrnostní program
 • Registrace je zcela ZDARMA

NEVÝHODY

 • Schvalování odměn není okamžité
 • Možnost doporučit pouze 20 uživatelům (zisk max. 6000 Kč)
 • Chybí mi řetězce, kde často nakupuji potraviny (Albert, Hruška, Tesco, Penny)
 • Nelze využít ve fyzických obchodech

Jak Plná peněženka cashback funguje, že mi dává peníze za nic?

Možná se ptáte, jak je možné, že za každý nákup v e-shopu, který je partnerem portálu, získáte určitou část utracených peněz zpět na svůj účet?

Protože cashbackové portály jsou založeny na principu affiliate marketingu, kde portál (např. Plná peněženka) obdrží provizi za každého zákazníka, který na daném webu nebo v e-shopu nakoupí. Část této provize je pak rozdělena mezi nakupujícím a platformu Plná peněženka.

Tento postup je zcela transparentní a bezpečný, není důvod k obavám z podvodu, jelikož věřím, že jste už mnohokrát takto nakupovali, přitom jste si toho ani nevšimli a nic nazpět nezískali. Na stejné či podobném principu fungují recenzní weby, srovnávače, atd… Nevýhodou je pak to, že v takových případech náleží celá provize například danému srovnávači. Více o affiliate marketingu, si můžete přečíst v mém předchozím článku.

Příklad procesu nakupování přes cashback portál, jako je Plná peněženka

Prvním krokem je jednoduchá a bezplatná registrace na portálu, kde se bude vaše cashback odměna akumulovat a kde naleznete spolupracující obchodníky. Následně postačí při každém nákupu kliknout na odkaz v cashback portálu vámi vybraného internetovému obchodu.

Po dokončení nákup se započítá do systému odměna, která se pohybuje v rozmezí od 0,5 % až do 25 %. Následně odměna bude do 2 až 60 dnů připravena k vyplacení na váš bankovní účet. Proč tak dlouho? Protože se může například stát, že nakupující využije možnost vrátit produkt do 14 dní. Pokud by neexistovala nějaká ochranná lhůta, cashback portál by zřejmě dlouho nefungoval.

Říkáte si, proč tohle obchodníci provádějí?

Odpověď je velmi přímá. E-shopy se díky cashbackovým portálům vyhnou vysokým nákladům na reklamy, u kterých není jisté, zda se investice vůbec vrátí. Na rozdíl od toho, cashbackové portály vyplácí provizi až za nákupy, které byly uskutečněny.

Další značnou výhodou je, že spokojení zákazníci mají tendenci se k obchodu vrátit a nakupovat znovu. Takovýto obchodní model je výhodný pro všechny strany, a proto je často označován jako „win-win“ situace.

Obchody profitují z prodeje zboží přes cashbackové portály, které získávají provize za zprostředkování a zákazníci (vy) se těší z finančních bonusů a slev. To vše z pohodlí domova, bez zbytečného papírování a podepisování formalit.

Oblíbení obchodníci v cashback portálu Plná peněženka

Jaké významné obchodníky v Plná peněženka naleznete?

Jak jsem již psal výše, Plná peněženka nabízí cashback více jak u 1220 obchodníků. Věřím, že každý nalezne 5 obchodníků u kterých pravidelně nakupuje. Proč tedy nevyužít výhod Plné peněženky a při nákupu neušetřit nějakou tu kačku?

Sice mi v seznamu obchodníků chybí Albert a Hruška, přesto je nabídka obchodníků více než pestrá. Níže se můžete podívat na nejznámější obchodníky v jednotlivých kategoriích.

Lékárny

– Benu –
– Dr.Max –
– +Pilulka –

Zdraví

– Ketomix –
– Kulturistika.com –
– Mana –

Kosmetika

– Vivantis –
– Teta –
– Douglas –

Elektro

– Alza –
– Okay –
– Smarty –

Sport

– Sportisimo –
– Insportline –
– Nike –

Oblečení

– Zoot –
– About YOU –
– Answear –

Cestování

– Booking –
– Kiwi.com –
– Čedok –

Ostatní

– Slevomat –
– AliExpress –
– Shein –

Jak začít využívat výhod Plná peněženka cashback portálu?

Jak začít využívat výhod Plná peněženka cashback portálu?

Začít využívat skvělých výhod a úspor na portálu Plnápeněženka.cz je skutečně snadné a zvládne to i 80 letá babička. Prvním krokem je registrace, kterou si podrobněji popíšeme níže. K samotné registraci nám postačí funkční e-mailovou adresu a zařízení, kterým registraci provedete (Mobil, PC, tablet).

Po úspěšné registraci se můžete rovnou vrhnout do nakupování u vybraných obchodníků. Na výběr máte z více než 1 220 obchodů různých kategorií.

Při nakupování, je důležité si pamatovat, že pro získání slevy je nezbytné přejít na web obchodníka přímo přes Plnou peněženku, ať už v prohlížeči nebo v aplikaci. Toto je jediná cesta, jak obchod může rozpoznat, že jste přišli právě z cashbackového portálu Plnápeněženka.cz, a jak může portál určit, že sleva patří vám a že jste nakupovali u konkrétního obchodníka.

Jak se zaregistrovat do cashbackového portálu a získat 60 Kč

Pokud chcete dostat určité peníze nazpět z nákupu, neobejdete se bez zmíněné registrace do cashback portálu Plná peněženka. Nemusíte mít obavy z poplatků, právě naopak. Registrace je zcela ZDARMA a budete potřebovat jen funkční emailovou schránku. Jakmile všechny dokončíte, získáte 60 Kč na útratu, jako poděkování za registraci. Níže se podívejte, jak postupovat při registraci Plná peněženka cashback portálu.

Krok za Krokem

Dodržením těchto kroků zajistíte, že váš účet na Plnápeněženka.cz bude rychle aktivní a připraven k plnému používání.

 • 1

  K zahájení registrace potřebujete pouze funkční e-mailovou adresu.

 • 2

  Na domovské stránce najdete v pravém horním rohu na PC, nebo ve vrchní části na mobilu, tlačítko „Registrovat zdarma“.

 • 3

  Po kliknutí se otevře formulář, kde zadáte svůj e-mail. Portál vám také nabídne možnost přihlásit se pomocí účtu na Facebooku nebo Google.

 • 4

  Pokud si vyberete registraci pomocí e-mailu, bude dále potřeba nastavit heslo dle vaší volby.

 • 5

  Pro dokončení registrace musíte potvrdit odkaz, který obdržíte v ověřovacím emailu zaslaném do vaší schránky.

 • 6

  Aby bylo možné účet plně využívat, je třeba doplnit několik základních údajů, jako jsou jméno, příjmení a bankovní účet, na který portál bude zasílat peníze z cashbacků.

Kolik mi Plnápeněženka.cz dokáže ušetřit peněz?

Plná peněženka typicky vrací malé procento z utracené částky, obvykle mezi 2 % až 5 %. Příležitostně můžete získat i více než 5 %, ale není to časté. Může se zdát, že je to málo, a sám jsem si to také myslel. Přemýšlel jsem, jestli to vůbec stojí za to, nebo jestli to není nějaký podvod. Ale ono to skutečně smysl má z dlouhodobějšího hlediska.

Zlom nastal během vánočních nákupů, kdy jsem se rozhodl to výjimečně vyzkoušet. A právě tehdy jsem si uvědomil, jaké výhody cashback může přinést a o kolik jsem již přišel.

Jelikož registrace byla ZDARMA, nikde jsem nemusel zadávat své platební údaje a vím, jak funguje affiliate, neměl jsem co ztratit. Naštěstí vše dopadlo skvěle a jsou to už 2 roky, co cashback portál využívám.

Proč patří cashback portál plná peněženka mezi TOP v ČR

Moje první zkušenost s cashback portále Plná peněženka

Na Vánoce jsem s manželkou pro rodinu nakupoval dárky celkově asi za 20 000 Kč. A v těchto částkách už jsem si začal říkat, že se každé procento, které se mi vrátí nazpět se vyplatí. V daný den byla na Alze možnost získat nazpět 3%, kde jsme utratili kolem 20 000 Kč (i dárky pro syna a elektronika, ten rok byl úlet).

Když jsme zaplatili, skutečně jsem získal nazpět 3% z celkové částky (po 8 dnech), což bylo něco kolem 600 Kč. Nakonec jsem byl rád, že jsem zrovna v té době své obavy prolomil a využil služeb Plné peněženky.

Stačilo kliknout v cashback portálu na obchodníka a začít na jeho eshopu nakupovat. Nyní těchto výhod využíváme téměř při každém nákupu celoročně, a to jak já, tak i manželka, no vlastně i mí rodiče a moje nesmrtelná babička.

Ušetřete ještě více s věrnostním programem Plná peněženka

Plná peněženka se snaží zpříjemnit vaše nákupy prostřednictvím svého věrnostního programu, s nimž získáte nějaká % navíc. Věrnostní program funguje na základě VIP statusů, které získáváte podle počtu nákupů uskutečněných za posledních 30 dní. Čím vyšší je váš VIP status, tím vyšší odměnu obdržíte při dalším nákupu. Čím více měsíčně utratíte, tím i více získáte nazpět.

Příklad: Pokud získáte slevu z nákupu ve výši 1000 Kč, váš bonus za věrnost bude:

 • 30 Kč na bronzové úrovni (3 %)
 • 50 Kč na stříbrné úrovni (5 %)
 • 100 Kč se zlatou úrovní (10 %)

Jak ušetřit ještě více, například 6000 Kč?

Kromě všech uvedených výhod vás Plná Peněženka odmění i za doporučení známým, kamarádům a rodině. Za každého potvrzené doporučení, které úspěšně prošlo registrací prostřednictvím speciálního vašeho odkazu (naleznete v administraci), získáte za odměnu 300 Kč. Bonus je omezený, protože jej můžete získat až pro 20 přátel, což však znamená možnost si vydělat až 6 000 Kč.

Pokud se váš přítel nechce registrovat do systému, existuje alternativní možnost. Pro každý partnerský obchod Plné peněženky můžete získat osobní odkaz pro odměny, který najdete v katalogu Plné peněženky v detailu obchodu. Pokud odkaz pošlete kamarádovi a po dokončení jeho objednávky se odměna připíše na váš účet, můžete mu odměnu zaslat na jeho účet. Tímto způsobem může například celá rodina nakupovat přes jeden účet Plné peněženky, aby se výše odměn zvýšila, díky zmíněným bonusům. Nezískáte sice takto bonus 300 Kč za registraci, ale z dlouhodobějšího hlediska to může být výhodnější.

Plná peněženka modul do prohlížečů - Lištička

Lištička Plná peněženka do prohlížeče Chrome a Firefox

Pro ty, kteří nechtějí neustále kontrolovat, zda jsou jejich oblíbené internetové obchody na seznamu, vytvořila Plná peněženka šikovnou vychytávku, jako rozšíření do prohlížeče, nazvanou „Lištička“. Jde o oficiální modul, který vám pomůže nikdy nezapomenout na možnost ušetřit.

 • Upozorní vás vždy, když navštívíte e-shop, kde je dostupný cashback
 • Za instalaci získáte bonus ve výši 10 Kč
 • „Lištička“ je dostupná pro prohlížeče Google Chrome a Firefox
 • Poskytuje notifikace o nových akcích a slevách
 • Umožňuje správu provedených transakcí a odměn

Pro mobily a tablety, je k dispozici aplikace Plná peněženka, jejž plní stejnou funkci, ne-li více jak „Lištička od Plné peněženky“. Aplikace je dostupná pro Android i iOS.

(FAQ) Nejčastější dotazy a odpovědi ke cashback portálu Plná peněženka

Vždy přistupuji k recenzi zodpovědně a ptám se sám sebe, co mě u daného produkty či služby zajímá. Jelikož každý máme jiné požadavky a řešíme jiné problémy, mohl jsem na něco zapomenout. Proto budu rád, když své dotazy budete psát do komentářů pod článek.

Níže si můžete pročíst nejčastější dotazy, které se do recenze Plná peněženky nevlezly, jelikož se spíše hodí do této části. Budu je rozšiřovat na základě vašich dotazů, aby recenze obsahovala vše pro celkové pochopení výhod cashback portálu.

V mém případě většinou trvá necelý měsíc, než přijde potvrzení, že mé nákupy byly schváleny a peníze jsou připravené k vyplacení. Někdy je to, ale mnohem dříve.

Pro vyplacení stačí zažádal o převod na osobní účet a do tří pracovních dnů se můžete radovat z úspory. Plná Peněženka posílá cashback na váš účet od částky 1 Kč, a to bez jakýchkoli dalších poplatků.

Ujistěte se, že aktivujete slevu před samotným nákupem. To uděláte tak, že se přihlásíte do portálu Plná peněženka a vyberete si obchodníky, přes kterého chcete nakupovat. Pozor na blokování reklam (Adblock), které mohou teoreticky zabránit zaregistrování nákupu, proto jej doporučujeme vypínat.

Pokud po provedení objednávky nevidíte svou odměnu, může být problém na několika úrovních, od softwarového nastavení vašeho zařízení, až po chybu v evidenci na straně obchodního partnera. Pokud odměna není zaznamenána po ochranné lhůtě, neváhejte cashback portál kontaktovat.

Tvůrci plné peněženky berou nevědomí, že může dojít k problémům nebo nesrovnalostem ohledně výše odměn a jejich vyplácení. Hold jde o specifické systémy, u kterých mohou nastat problémy. Tak jako u jakékoliv elektroniky. Nebojte se kontaktovat jejich podporu, pokud nastanou nějaké níže uvedené problémy:

 • Odměna nebyla připsána
 • Odměna nebyla připsána ani po uplynutí předpokládaného termínu
 • Odměna byla zamítnuta
 • Výše odměny nesouhlasí
 • Jakýkoliv jiný dotaz či požadavek

Odměnu si můžete nechat zaslat ihned po jejím schválení obchodníkem, což může trvat od 2 do 60 dnů. Schválenou odměnu uvidíte ve vašeho portálu, kde se musíte přihlásit pod svým účtem.

Každý uživatel má možnost doporučit Plnou peněženku až 20 lidem a získat tak za každého až 300 Kč. Celkem si můžete přijít až na 6000 Kč.

Plná peněženka není vhodná pro ty, kteří nakupují převážně v kamenných obchodech nebo v e-shopech, které nejsou zapojeny do programu.

Sdílením tohoto článku pomáháte šířit důležité finanční tipy!

e-Book Mikro-Investice: Jak začít investovat s opravdu malým kapitálem (i klidně s 200 Kč)

e-Boook o mikro-investování i klidně s 200 Kč

Zvažujete investice, ale máte pocit, že nemáte dostatek kapitálu? Představujeme vám exkluzivní e-book "Mikro-Investování: Jak začít investovat i klidně s 200 Kč", který vám ukáže, že začít můžete i s malou částkou.
Objevte praktické tipy a návody, jak efektivně využít každou korunu, aby vám přinášela zisky. Získejte ZDARMA přístup k návodu, jak dělat první kroky ve světě investic s minimálním rizikem. Nechte své finance růst, bez ohledu na velikost počáteční investice!