Jak snadno vytvořit webové stránky?

Jak snadno vytvořit webové stránky?

Dnes si představíme pár tipů, které se týkají tvorby webových stránek. Vývoj internetu jde neuvěřitelně rychle kupředu a naskýtá se hned několik možností, jak webové stránky tvořit, bez toho, abyste uměli programovat. V předchozích článcích jste se mohli dozvědět, že mám vystudovaný obor se zaměřením elektro, ale naskočil jsem do úplně jiného businessu, než byl můj výuční obor.

Naučil jsem se vytvářet webové stránky zcela sám, proto vám postupem času budeme s Michalem ukazovat různé tipy, jak je můžete vytvářet i vy.

Proč vytvářet webové stránky?

Jo mnoho variant, jak webové stránky využít, někteří tvoří slevové portály, magazíny blogy, firemní stránky a jiné. Ale téměř 98% webových stránek je vytvořeno za účelem výdělku. Pokud nemáte zkušenosti s tvorbou webových stránek, pak si v rychlosti představíme pár bodů, proč to vyzkoušet.

 • Vybudujete si komunitu lidí, kteří vás budou sledovat
 • Pokud budete mít komunitu, která vám důvěřuje, můžete začít nabízet produkty či služby
 • Později můžete vydělávat z pohodlí domova
 • Můžete pomoci a učit mnoho lidí
 • Webové stránky vydělávají 24 hodin denně i ve svátcích, bez odmlouvání

Co se budete muset naučit, abyste měli kvalitní webovky?

Nebudu vám tvrdit, že je tvorba stránek na začátku jednoduchá, právě naopak. Jedná se o složitý proces, jako u každého oboru, ale vše se dá naučit. Internet nabízí mnoho informací, které kdysi nebyly. Cokoliv vás napadne, najdete na internetu, pokud ne na českých stránkách, tak na zahraničních rozhodně ano.

Zase si představíme pár bodů, které se budete muset naučit, abyste měli kvalitní webové stránky, jejichž fungování vám pak v budoucnu zajistí dlouhodobý business.

 • Copywriting
 • SEO (optimalizace pro vyhledávače)
 • Trošku grafiku a práci s programem Photoshop
 • Základy programovaní (stačí jen základy, na úpravu vzhledu)
 • Momentizovat zisky (pomocí affiliate prodej vlastních produktů, placené sekce, prodej reklamy atd…)
 • Marketing (SEO, linkbulding, PPC, affiliate marketing, e-mail marketing, propagace na sociálních sítích, atd..)

Všechna témata budeme blíže probírat v dalších článcích, ale pokud jste již rozhodnuti vydělávat na internetu, pomůžou vám níže uvedené webové stránky, které sledujeme i my.

Copywriting

SEO (Optimalizace pro vyhledávače)

Základy programování

Momentizace zisků

Online marketing

Tohle je jen malý výčet webových stránek, které doporučuji si přečíst. Pokud se budete blíže zabývat těmito tématy, naleznete mnohem více stránek, které vás budou dále rozvíjet.

Jak vytvořit webové stránky?

Konečně se dostáváme k podstatě článku, a to je, jak vytvořit webové stránky bez znalosti programování. Osobně využívám WordPress, jedná se o redakční systém, který je jednoduchý, s širokou podporou a možnostmi zdarma. Také magazín www.bezvymluv.cz je vyvíjen na platformě WordPress. S tímto programem se naučí každý a níže vám nabízíme stránky, kde naleznete podrobné návody.

Další tipy a triky k WordPressu budeme publikovat v našem magazínu. Pokud si nechcete nechat ujít naše novinky, přihlaste se do odběru novinek vpravo a získejte také E-book ZDARMA. Níže si představíme další systémy, na kterých je možné snadno vytvořit webové stránky.

Je na vás, jak se rozhodnete vytvořit své webové stránky, dnes je možné vše. S Michalem jsme začali podnikat na internetu pouze s 1 000 Kč, proto jsme se museli naučit vše od základu sami, abychom za každou blbost někoho neplatili. Pokud i vy jste začátečníci, pak doporučujeme se naučit pracovat s WordPressem, který je zcela zdarma a práce s ním je velice jednoduchá. Zhruba 85% blogů a magazínů pracuje právě s WordPressem.

Sdílením tohoto článku pomáháte šířit důležité finanční tipy!

Může vás zajímat

Patrik Zapletal

Patrik Zapletal

Původně vystudovaný elektrikář, který chtěl změnit svůj život a vydal se cestou online podnikatele. Zjistil jsem, že BEZ VÝMLUV lze dosáhnout každého úspěchu.

Na začátku jsem o financích, investování a online podnikání zcela nic nevěděl, dnes mě můj sen živí a dodává mi neuvěřitelnou volnost.