Osobnosti, které nás motivují - Jaromír Jágr a Rytmus

Jaromír Jágr a Patrik „Rytmus“ Vrbovský – osobnosti, které nás motivují

V našem magazínu www.BEZvymluv.cz se zaměřujeme na vydělávání peněz pomocí internetu . Jelikož víme, že bez motivace nelze dosáhnout ničeho, připravili jsme pro vás článek o dvou mužích, kteří se snaží inspirovat a motivovat ostatní. Bude řeč o nejúspěšnějším českém hokejistovi – Jaromíru Jágrovi a úspěšném raperovi – Patrikovi „Rytmus“ Vrbovském. Já před nimi smekám klobouk, jelikož dosáhli něčeho, co pro většinu lidí je něco nemožného. Vybral jsem si tyto dva „borce“ z jednoho prostého důvodu a to proto, že se snaží své fanoušky namotivovat a podpořit tak jejich úspěšné životy.

Velice mne fascinují celebrity, jak dokážou mít čas na vše, co dělají, aby dosáhli svých osobních i životních úspěchů. Ti neúspěšní naopak tvrdí, že stále nemají na nic čas. Jak je tohle možné? Úspěšní se nevymlouvají, že na něco nemají čas. Tito lidé si už určili své priority a vědí, co je dovede k úspěchu. Takový Jaromír Jágr je v posilovně i v době, kdy už většina lidí sedí nebo leží u televize, a to taky vstává brzo ráno. Kolik že mu je let? Stěžuje si snad na věk nebo na nedostatek času?

A co takový Rytmus, myslíte si, že si jen zazpívá písničku a je hotovo? Ano, na většinu věcí má UŽ NYNÍ lidi, ale on sám se proslavil tím, co dělá, ne ostatními lidmi, přitom ještě cestuje, cvičí, boxuje, a má mnohé další aktivity.

Už je vám jasné, proč jsou úspěšní? Oni totiž vědí, kam a jak investovat svůj čas. Proč tedy neustále slyším od neúspěšných, chudých a líných lidí, že NEMAJÍ ČAS? Protože nedělají nic navíc, chtěli by moc, ale neudělají proto nic!

Chceš zažít i ty životní úspěchy? Pak dělej více, více a zase více, než ostatní. Ano, i po pevné pracovní době!

Osobně vím, jak je velká dřina něco vybudovat. Pokud chcete dosáhnout svých určených cílů, nemusíte toho obětovat hodně, stačí jim věnovat pouze svůj čas.

A teď si ukážeme, jak Jartomír Jágr nebo Rytmus žijí a čím motivují své fanoušky.

Jaromír Jágr – hokejová legenda

Myslím, že Jaromíra Jágra nemusím představovat, protože i dítě ve školce ví, kdo to je. Je to člověk s úžasnou disciplínou a vytrvalostí.  Když jsem kdysi hrál hokej, tyto charakteristiky jsem neměl, proto jsem také v hokeji neuspěl.

Jardu jsem sledoval už jako malý kluk, ale až v pozdějších letech jsem si uvědomil kde je klíč k jeho úspěchu. Jaromír Jágr dává do hokeje celé své srdce, všechnu svou energii, spoustu svého času. Bohužel má vášeň k hokeji nebyla tak silná jako jeho, takže jsem nedokázal překonat svou lenost. Naštěstí jsem to ale pochopil později a začal na sobě makat v mimosportovní činnosti. Rád dodnes Jaromíra sleduji, protože z něj „vyzařuje pozitivní energie“ a ta mě nabíjí. Líbí se mi, jak se snaží neustále lidem nějakým způsobem pomáhat a ukazovat jim, že pády nás dělají silnějšími.

Myslíte, že Jarda hledá nějaké výmluvy? Určitě ne! Hraje nejvyšší celosvětovou ligu, patří mezi nejlepší střelce, hraje proti hráčům, kteří jsou o i polovinu mladší, a to má krásných 43 let. Pořád na sobě maká, učí se, nevzdává se, motivuje sebe i ostatní a nevymlouvá se. Nauč se ovládat tyto vlastnosti a můžeš dosáhnout úspěchu i ty!

Jaromir Jagr - Nevzdávat se a na nic nečekej

Úspěšným lidem nic nespadlo do klína, za vším stojí dřina!

Jaromir Jagr - Celý život se učíme

Neustále se musíme vzdělávat a učit novým věcem, celý život je jedna velká škola.

Jaromir Jagr - Snaží se být pozitivní i v těch nejtěžších situacích

Jarda si udržuje svůj pozitivní přistup i v těžkých a bolestivých situacích.

Jaromir Jagr - Rodiče jsou ti, kteří nás připravují na skutečný život

Za jeho úspěchy z velké části mnoho Jardovi rodiče. Má rodiče, kteří jsou disciplinovaní celý život. Díky rodičům, získal kvalitní charakteristiky, které ho vedli dále za jeho cestou k úspěchu.

Jaromir Jagr-Zná zákon přitažlivosti

I Jarda si řídí zákonem přitažlivost a ví jak se motivovat

Patrik „Rytmus“ Vrbovský

Rytmus je také velice známá a úspěšná osobnost, které nic nespadlo do klína. Sice nejsem fanoušek RAPU, ale pokud jej trochu sledujete, vidíte, že za jeho úspěchem se skrývá spousta dřiny. Mnozí jej mohou znát, když vystupoval ve skupině Kontrafakt nebo jako porotce v Superstar. Jiní jej považují za moc vulgárního, ale pro mě je to prostě upřímný člověk, který to jen říká ostatním tvrději, než to lidé běžně umí přijmout.

Všichni rapeři ví, že díky svým vulgarismům si jejich textů lidé všimnou.Kdyby rapovali o krásných rudých růžích, nikoho to zajímat nebude. I náš současný prezident si je toho vědom. Až vysloví něco sprostého nebo negativního, co lidi probere a šokuje, tehdy ho lidé začnou slyšet a vnímat.

Rytmus také věnuje svůj drahocenný čas snům a plnění cílů, proto je také tak úspěšný. Býval to kluk z normální rodiny, romského původu, který slýchával mnoho předsudků, ale nikdy ho nesvedly z jeho cesty za úspěchem. Můžete si o něm zhlédnout životopisný film, kde se vám představí v jiném světle, než jej znají lidé z televize.

Rytmus - Vyvaruj se negativním lidem

Vyvaruj se negativním lidem a uvidíš jaké změny se budou dít. Negativní lidé, jsou jako kotvy u lodí.

Rytmus - Vize a víle

Vize a cíle, to je to co nás táhne kupředu, i když vám ostatní tvrdí opak.

Rytmus - V každém věku kveteme

Je jedno kolik ti je let, když sám věříš v úspěch!

Rytmus - Úspěchu nedosáhnete pasivitou

Pokud chceš být úspěšný, zvedni se a začni proto něco dělat, nemluv o tom jen.

Měli bychom se učit od takovýchto lidí, už jen proto, co dokázali a hlavně, protože se na nic nevymlouvají. Dřou více než většina lidí, především více než každý, kdo má čas si neustále stěžovat na svůj život. Problém je ve vždy v člověku samotném, jde o priority a cíle, které si musíte začít určovat vy sami. Sledujte tyto i jiné osobnosti, které už dosáhly svých úspěchů, mnoho se naučíte.

Sdílením tohoto článku pomáháte šířit důležité finanční tipy!

Může vás zajímat

Patrik Zapletal

Patrik Zapletal

Původně vystudovaný elektrikář, který chtěl změnit svůj život a vydal se cestou online podnikatele. Zjistil jsem, že BEZ VÝMLUV lze dosáhnout každého úspěchu.

Na začátku jsem o financích, investování a online podnikání zcela nic nevěděl, dnes mě můj sen živí a dodává mi neuvěřitelnou volnost.