Finanční rozvoj Motivace

Proč vznikl projekt BEZvymluv.cz?

Proč vznikl projekt BEZvymluv.cz?

V dnešním článku vám chci vysvětlit, proč vznikl projekt BEZvymluv.cz a o co se v něm budeme snažit. Zakladateli projektu BEZvymluv.cz jsem já, Patrik Zapletal a Ing. Michal Gleich. V projektu se snažíme vychovat nové podnikatele, kteří si chtějí vydělávat z pohodlí domova pomocí internetu a nemají žádné zkušenosti s tímto oborem. Chceme všem dokázat a hlavně ukázat, že na internetu může vydělávat kdokoliv! Třeba já jsem vystudovaný elektrikář a Michal je vystudovaný ekonom. Ani jeden z nás neměl žádné zkušenosti s online oborem, a i přesto bylo naším snem uspět právě v tomto odvětví.

Nebudu vám psát, jak jsem vydělal miliony na internetu během 14 dní. Naopak, byla to pětiletá tvrdá cesta, než se vůbec dalo říct, že opravdu vydělávám na online projektch. Pokud něčeho chcete dosáhnout, musíte něco obětovat, vždy to tak je. V mém případě to byl celý volný čas po pracovní době. Přišel jsem domu většinou kolem 15 hodiny odpoledne a do 22 hodiny večer jsem pracoval na svém online businessu. Jako zaměstnanec jsem pracoval jako elektro údržbář v jedné společnosti a i tam jsem si dokázal najít volný čas k samostudiu.

Jednoduše řečeno, když nebyla porucha, četl jsem knihy a webové stránky o oboru, ve kterém jsem chtěl být úspěšný. Musel jsem začít od píky, protože jsem neměl žádné znalosti. Nechodil jsem na žádný speciální kurz, a pokud jsem tedy chtěl uspět v online businessu, musel jsem se všechno naučit sám. Přečetl jsem si knihy o SEO, PPC, linkbuildingu, e-mail marketingu, WordPressu, grafice a Photoshopu, něco málo o programování, atd…. Při tomto pracovním studiu se mi kolegové smáli, jaké to nečtu blbosti a že v dnešní době v online businessu nelze uspět. 

„BLA, BLA, BLA, to slyším, když mi někdo říká, že něco nedokážu!“

Ještě než jsem se začal věnovat online businessu, pracoval jsem jako finanční poradce, tady jsem nabral hodně zkušeností z oboru financí, poznal jsem, jak mnoho lidí neovládá finanční gramotnost a především jsem se naučil, jak se namotivovat, abych dokázal zdolávat překážky, které mi přicházely do cesty. Právě tam jsem poznal, co je síla přitažlivosti, kterou dodnes využívám. Vše, co jsem si přál a myslel na to, tak jsem buď získal anebo teprve získám. Podobně jsem si také přitáhl svého kolegu a kamaráda Michala, se kterým tvoříme úžasné výdělečné projekty.

„Musel se také naučit mnoho, protože v té době o online podnikání moc nevěděl, ale věděl, čeho chce dosáhnout, a proto se mne neustále na něco ptal a sám se vzdělával. Díky tomu, že také pracoval jako finanční poradce, si uvědomil, jak mnoho lidí neumí pracovat s penězi. Právě proto jsme postupem času přemýšleli také nad tím, jak pomoci lidem, kteří chtějí se svým životem a finanční situací něco udělat, ale nevědí jak na to.”

Jak vznikl nápad

Jelikož pocházím z normální rodiny, která nijak neoplývala penězi, mám i spoustu přátel z podobné vrstvy. Zažil jsem u kamarádů mnoho pádů, za které si bohužel z 99% mohli sami a nadále chyby opakují. Mnohým známým jsem se snažil pomoci zlepšit jejich dosavadní život a ukázat jim, že lze žít i jinak a lépe. Některé jsem inspiroval, některé zase ne. No jo, všechno je to v lidech, a pokud nepřekousnete lenivost, kterou má v sobě každý, pak nikdy nebudete mít lepší život.

Protože jsem se v životě dostal na své finanční dno, vím, jak je v dnešní době těžké bez peněz pohodlně žít. Pokud nemáte moc peněz, často je váš život nudný a jenom o přežití. Jak jsou peníze důležité, není moc třeba rozebírat, to je v dnešní době asi jasné všem. Pokud to tak pro vás není, jste šťastný člověk a peníze asi nepotřebujete, protože vaše hodnoty jsou uspořádané jinak. Pro většinu lidí je ale nedostatek peněz a jejich vydělávání časté téma. Proto jsme se s Michalem rozhodli přivést do České republiky něco, co pomůže lidem pochopit svět financí.

Naučíme vás, jak správně zacházet s penězi, budeme vás motivovat a především vás budeme učit, jak vydělávat na internetu. Nebudeme vám zde představovat žádné MLM nebo pyramidový systém, ale představíme vám reálné možnosti výdělků, které závisí na vašem vzdělávání a odhodlání. Dáme vám vybrat z mnoha možností, abyste se mohli lépe rozhodovat.

Ti, kteří jsou doposud zaměstnanci a nepoznali život podnikatele, který je vlastním pánem, si nedokáží představit, jak je potom život příjemný. My vám nabízíme pomocnou ruku, abyste se osvobodili a byli vlastními pány. O to příjemnější je, že online business můžete řídit  odkudkoliv. „Když chceš, tak to dokážeš!“

Co připravujeme

V této době sice nepublikujeme mnoho článků, protože hodně věcí prozatím připravujeme a ladíme, ale pokud nás už nyní sledujete a potřebujete poradit, napište nám na náš e-mail podpora@bezvymluv.cz. Články nechceme předávat externím firmám, protože chceme našemu projektu dodat osobní přístup. Testujeme neustále nové možnosti výdělku na internetu, jak z České republiky, tak i ze zahraničí, abychom mohli všem pomoci dostat se k finanční nezávislosti.

Co připravujeme:

 • Rozhovory
 • Seriály, jak na výdělečné webové stránky
 • Rozvoj finanční gramotnosti
 • Prodej výdělečných webových stránek
 • Širokou podporu především pro začátečníky
 • Několik možností, jak vydělávat na internetu, abychom inspirovali co nejvíce budoucích online podnikatelů
 • Osobní příběhy
 • Tipy, triky a návody
 • A mnoho dalšího…

Zapojit se může kdokoliv, pokud chce změnit svou finanční situaci, myšlení, popřípadě do budoucnosti se osamostatnit a nebýt závislý na zaměstnavateli. Začít podnikat na internetu může kdokoliv, kdo má odhodlání a především vytrvalost.

Závěr

Neočekávejte od nás, že vám napíšeme detailní postupy. Vše je na vašem odhodlání, klidně nám napište, rádi poradíme, ale vše je na vašem osobním rozvoji. Musíte věnovat svůj osobní čas něčemu, co vás posune dále, jako je čtení knih, čtení webových stránek, online webináře, semináře, kurzy, osobní konzultace, atd… Nic vám nespadne do klína, pokud nepůjdete svému štěstí naproti, musíte se začít sami činit, jinak budete na tom samém místě, jako dnes.

 • „Chcete vydělávat pomocí webových stránek, ale neumíte programovat?“ – Pak se naučte pracovat s redakčním systémem WordPress! (Náš magazín je postaven na redakčním systému WordPress)
 • „Chcete získat na své stránky co nejvíce návštěvníku a potencionálních zákazníků?“ – Naučte se online marketing – linkbuilding, PPC, emailový marketing, obsahový marketing, atd…
 • „Máte stále nedostatek peněz a neustále pracujete?“ – Začněte podnikat, vybudujte si vlastní business, kde bude vy na místě zaměstnavatele!
 • Neustále přicházíte o peníze a máte dluhy?“ – Zjistěte si, co je finanční gramotnost a naučte se ji!

Na každý problém lze nalézt nějaké řešení. Když něco neumíte, „NAUČTE SE TO!“ Nemyslete si, že školou něco skončilo, právě naopak, vše začíná a bez povinné docházky. Nikdo už nebude mít nad vámi dohled, vše už závisí na vás. Pokud i vám záleží na vaší budoucnosti nebo chcete změnit svoji finanční situaci, pak nás nadále sledujte a přihlaste se do našeho odběru novinek. S nimi získáte také E-book ZDARMA a nic vám neunikne.

Pokud i vy chcete pomáhat svým blízkým, budeme rádi, když nás doporučíte nebo nám zanecháte LIKE. Budeme rádi za jakékoliv vaše dotazy či reakce.

O autorovi

Patrik Zapletal

Vystudovaný elektrikář, který chtěl změnit svůj život a vydal se cestou online podnikatele. Zjistil jsem, že BEZ VÝMLUV lze dosáhnout každého úspěchu. Před 5 lety jsem nevěděl nic o online podnikání, dnes mě můj sen živí a dodává mi neuvěřitelnou volnost.

Přidat komentář