30 Tipů, jak vydělávat na internetu reálné peníze - 2.DÍL

30 tipů, jak vydělávat na internetu reálné peníze – 2.DÍL

Dnes vám přinášíme 2.DÍL úspěšného článku – 30 Tipů, jak vydělávat na internetu reálné peníze. V prvním článku se zmiňujeme o třídílné sérii, která vás může nakopnout k tomu, abyste začali vydělávat z pohodlí domova. Nestačí si jen vytvořit projekt, kterému se budete věnovat pouze na 50%, ale musíte vše vždy dělat na 100% a hlavně vytrvat, jinak to nemá smysl.

Přestaneme „kecat“ kolem a vrhneme se na praktickou část 2. dílu – 30 Tipů, jak vydělávat na internetu reálné peníze.

Linkbuilding

Jedná se o část online marketingu, kde získáváte kvalitní odkazy na vámi spravovanou stránku. Jedná se o velice žádaný marketing, jelikož vyhledávače na základě počtu a kvality odkazů posouvají vaše stránky na lepší pozice. Což vede k vyšší návštěvnosti.

Nemusíte být profíci, kteří budou chtít neskutečné peníze, ale můžete si například na www.webtrh.cz najít nějakého partnera, který hledá někoho právě na linkbuilding. Většinou se na webtrhu nacházejí inzerenti hledající linkbuildery, kteří budou získávat odkazy z fór, blogů, sociálních sítí, článků aj. Mnoho lidí ještě dnes využívá registraci do katalogů, kterou můžete ze začátku nabízet.

Přečtěte si něco o linkbuildingu od těchto českých profíků, kde se dozvíte, o co vůbec jde a k čemu je to prospěšné.

Obchodování na burze

Obchodování na burze už není tak lehce dosažitelné, jak tomu bylo před několika lety. Dneska se na trhu objevuje mnoho společností, u kterých je možné obchodovat na burze. Trend obchodování na burze se za poslední 2 roky dostal lidem do povědomí a nejedná se dnes o žádnou novinku.

Bohužel s tímto oborem nemáme žádné zkušenosti, jelikož se jedná o dost riskantní byznys. Nechci být v 30 šedivý nebo plešatý. Ale věřím, že někteří v tomto oboru mohou najít zalíbení a vydělávat neskutečné množství peněz. Upozornění: pokud jste nováčci, doporučuji si otestovat strategie na DEMO účtech, ve kterých můžete nabrat nějaké zkušenosti. Bohužel ale v DEMO účtu nezapojíte emoce a adrenalin, jako u reálných peněz.

Demo účet můžete využít například zde: http://www.plus500.cz

PPC reklamy

Online marketing je velice rozsáhlý obor, do kterého spadá PPC reklama. PPC reklama je velice efektivní a konverzní marketingový nástroj, který využívá tisíce až miliony firem po celém světě. Zde se naskýtá možnost online výdělku jako partner PPC reklam.

Pokud máte nějaké webové stránky, na kterých máte slušnou návštěvnost, můžete využít vaše prostory právě pro PPC reklamy, které vám budou vydělávat. Na vašich stránkách se budou zobrazovat reklamní boxy, které se budou měnit dle zájmů a klíčových slov návštěvníka stránek.

V České republice jsou nejznámější PPC systémy pro partnery od Google – Adsense a od Seznamu je tady sklik.cz

Placený magazín

Specializujete se na konkrétní obor a máte lidem co nabídnout? Můžete vyzkoušet své znalosti prodat v online magazínu. Online magazíny u nás nejsou zatím tak populární, ale v zahraničí podobná forma výdělků „frčí“.

Každému je snad známo, že se nacházíme v informační době, kde je největší poptávka právě po informacích. Na základě informací, které jsou dnes snadno dostupné na internetu, více lidí bohatne. Chcete se naučit opravovat auta? Není problém, internet vám na vše detailně odpoví, pokud ne, jsou zde i diskuzní fóra, kde se nachází tisíce nadšenců, jako jste vy, a rádi vám poradí.

Pokud máte mnoho zkušeností a znalostí z vašeho oboru, můžete si založit webové stránky s placeným online magazínem. Stačí vám k tomu webové stránky, zkušenosti, které chcete prodat, a v neposlední řadě šikovný nástroj od simpleshop.cz, který dokáže obsah uzamknout.

Dotazníky

Jedná se o další JOB, který není moc náročný, ale vydělá vám nějaké ty kačky do kapsy. Firmy si dělají často průzkumy, a proto využívají tyto služby, které mají své databáze klientů. Klient se může registrovat do systému, kde se mu na základě jeho znalostí a zájmu vygeneruje měsíčně nějaké množství placených dotazníků.

Dotazník vám přijde na email, za jeho vyplnění pak máte určitou provizi. Mnohdy se jedná o dlouhé dotazníky, které vám zaberou zhruba 30 až 50 minut vašeho času. Čím více bude otázek v dotazníku, tím vyšší bude provize za něj.

Prodej domén

Prodej domén je v dnešní době velice rozsáhlý byznys. Máte nápady nebo umíte dobře kombinovat názvy? Pokud ano, možná vás osloví tento obor. Nevěřili byste, jaké ohromné peníze se v tomto odvětví točí. Mnozí se věnují pouze prodeji domén, mají až tisíce domén, které dále nabízí k prodeji. Doménu nemusíte prodat hned první den, ale třeba i za rok, když se bude rozjíždět nějaká firma, shodná s vašim doménovým názvem.

Prodej reklamy na stránkách

O placených reklamách už jsme se zmínili několikrát, ale teď jde o placenou reklamu, která bude umístěna na webové stránky nebo jiném místě, po domluvě s klientem. Jedná se o reklamy formou odkazů, bannerů, placených článků, rozeslání emailů nebo uvádění odkazů na vašich facebookových stránkách nebo podobných sociálních sítí. Každý, kdo chce být vidět a vydělávat, musí zapojit reklamní kampaň, aby si jej budoucí zákazníci všimli.

Je zapotřebí mít prostor, kde takovou reklamu nabídnete. S námi se naučíte takový prostor vytvořit a následně jej nabídnout pro reklamu. Pokud si vytvoříte velké portfolio webů, které budete stíhat aktualizovat, pak si tímto způsobem můžete přijít na vysoké částky.

Reklama na YouTube

Myslím, že YouTube není třeba moc představovat. Jedná se o největší videoportál na celém světe. V posledních letech vyhledávají lidé více právě přes youtube, než přes vyhledávač od google.com. Právě proto je zde možné vydělat poměrně slušné peníze, jen musíte vědět, jak na to. Ne každý ale ví, že na youtube lze dosahovat neuvěřitelných výsledků.

Výhodou je, že tímto způsobem může vydělávat každý, ale rozhodně se nedá říct, že by se díky YouTube dalo vydělávat snadno. Je totiž zapotřebí mít velké množství zhlédnutí vašich videí.

Virtuální kryptoměny – Bitcoin

Každý, koho zajímají finance a investice, musel jistě narazit na virtuální měnu Bitcoin. Bitcoin je v posledních letech velice žádaný a má cenu 266x vyšší, než je cena amerického dolaru. A pokud bychom mluvili v korunách, tak za jediný Bitcoin byste zaplatili v přepočtu asi 5 200 Kč.

Sportovní kurzové sázení

Sportovní sázení je velice známá oblast a nespočet lidí v tomto oboru vydělává neuvěřitelné peníze. Sice moc nemám rád hazardní byznys, jelikož je velice stresující, ale už několik let sleduji sportovní sázení s kurzy měnícími se během utkání.

U nás se tomuto sázení říká „Sázení LIVE“, kde se kurzy mění v závislosti na situaci, která probíhá v živém utkání. Dá se tomu říci „burzovní sportovní sázení“, kde se mění hodnota kurzu v závislosti na probíhajícím utkání.

Kurzové sázení je v podstatě druh investice, který je velmi oblíbený na celém světě. Najde se asi jen minimum lidí, kteří si nikdy na nic nevsadili, nebo je to alespoň nelákalo vyzkoušet.

Sdílením tohoto článku pomáháte šířit důležité finanční tipy!

Může vás zajímat

Patrik Zapletal

Patrik Zapletal

Původně vystudovaný elektrikář, který chtěl změnit svůj život a vydal se cestou online podnikatele. Zjistil jsem, že BEZ VÝMLUV lze dosáhnout každého úspěchu.

Na začátku jsem o financích, investování a online podnikání zcela nic nevěděl, dnes mě můj sen živí a dodává mi neuvěřitelnou volnost.