Wordpress - Video návody

WordPress – Videonávody

Většina našich čtenářů má ráda videonávody, protože někdy praktické ukázky napoví více, než několik odstavců textu. Dnešní článek nebude nijak obsahově náročný, ale zato vám nabízí možnost zhlédnout nejlepší videonávody k WordPressu.

Nechceš se starat o zdlouhavou tvorbu webové stránky, protože se musíš vše od základu naučit? Chceš přijít k hotovému výtvoru a následně se jen už starat o chod a výdělky? Pak využijt mých služeb a já ti vytvořím web, blog či magazín na WordPressu + ti dodám v materiálech část svého know-how.

Níže můžete vidět předchozí články o tom, jak vytvořit vlastní webové stránky bez znalostí programování. Jedná se o první polovinu série článků k tomuto tématu. Dnes tedy uzavřeme první, technickou část Youtube videí o WordPressu.

Youtube video návody

Jak nainstalovat WordPress

 

Jednoduché vysvětlení WordPressu

Instalace WordPress šablony

 

Nejlepší WordPress affiliate pluginy

 

Instalace WordPress pluginů

 

WordPress návod jak vložit příspěvek, obrázek, video, rubriku…

 

WordPress základní zabezpečení

 

WordPress tvorba menu

 

Sdílením tohoto článku pomáháte šířit důležité finanční tipy!

Může vás zajímat

Patrik Zapletal

Patrik Zapletal

Původně vystudovaný elektrikář, který chtěl změnit svůj život a vydal se cestou online podnikatele. Zjistil jsem, že BEZ VÝMLUV lze dosáhnout každého úspěchu.

Na začátku jsem o financích, investování a online podnikání zcela nic nevěděl, dnes mě můj sen živí a dodává mi neuvěřitelnou volnost.